Productomschrijving
Ben je op zoek naar een kwalitatieve zwarte bullet journal? Dan is deze Mijn Black Journal Monstera een goede keuze. De Mijn Black Journal Monstera is één van de verschillende journals uit de reeks van Mijn Black Journal.
De Mijn Black Journal Monstera is een prachtige zwarte dotted bullet journal met witte puntjes. De witte puntjes staan op een afstand van 5 millimeter van elkaar, waardoor je deze journal net zo gebruikt als andere bullet journals met lichtgekleurd papier.
Het papier van deze journal heeft een dikte van 140 gram, wat het ultradik papier maakt. Dit zorgt ervoor dat je papier niet doordrukt. Hierdoor is het mogelijk om bijvoorbeeld ook met (water)verf of bullet journal markers in deze journal aan de slag te gaan.
Om de journal zit een elastiek, waarmee je de journal gesloten houdt tijdens het vervoer van de journal. Het is geen probleem om deze journal in je tas mee te nemen. In tegenstelling tot veel andere bullet journals heeft deze Mijn Black Journal een hardcover kaft, waardoor hij niet snel beschadigd.
Om goed het zwarte papier te schrijven adviseren wij je gelpennen te kopen. Ideaal hiervoor is de Mijn Black Journal pennenset. Wanneer je met gewone (zwarte) pennen in je Monstera black journal schrijft zie je dit logischerwijs niet door het zwarte papier. Daarom kies je het beste voor witte, metallic of neon gekleurde gelpennen.
Wil je liever geen zwarte bullet journal kopen? Dan zijn er verschillende andere journals met crème papier in diverse thema’s.Kies bijvoorbeeld uit de Mijn Bullet Journal Eco Edition, Mijn Bullet Journal Ginkgo Biloba, CreaChick journal petrolblauw of andere bullet journals van CreaChick en Mijn Bullet Journal.